Glashaven RPG Sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Chet & Elysse & Rustin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Chet Zahnow
Korsan
Korsan

Lonca : o da gelecek
Erkek Mesajlar : 50
Üye oluş tarihi : 21/06/14
Nereden : Athelia
Ruh Hali : Ne diyor bu *** kralı?
Not : Sincaplara bayılırım

MesajKonu: Chet & Elysse & Rustin   Paz Tem. 13, 2014 3:50 pm

~Chet

Chet bildiğiniz üzere korsan. Gemisi var ve salak salak kaptanlık yapıyor. Çoğu zaman tayfasını bile kontrol edemese bile halinden memnun ve genel olarak tanınan -popiboyçet33- bi karakter olsun istiyorum. Genelde geyik ya da aksiyon YA DA YAOI OHOHO rpleri yazarım sanırım. Gerçi karakter biseksüel olacak ve bu konuda epey kafam karışık, güzel bi kurgu bulursam kız da olsa atlarım açıkçası. O yüzden gelin buraya c:

Geçmişinden ve karakterinden bahsedersek, ailesi hakkında bilgi yok. Çok küçük yaşta bölgeye ilk gelen kaşifler ve korsanlarla birlikte Athelia'ya yerleşiyor ve korsan kültürüyle büyüyor. Bu yüzden epeyce kurnaz ve dolandırıcı bir yapısı var. Gemilerde çok burnu sürtüyor fakat en sonunda bir gemi bulup tayfasıyla açık denizlere açılmayı başarıyor. Kaptanlık konusunda dediğim gibi çok iyi değil fakat yeri geldiğinde fazlasıyla acımasız olabiliyor. Duygusal olarak şu ana dek aşık olup bağlandığı biri olmadı, olsun da istemiyor FAKAT BAKARSIN OLUR OHOH. neyse. Kraliyetle her kosan gibi o da didişiyor. Fakat aileyle kişisel problemleri de var, bu yüzden her fırsatta elinden gelen her türlü pisliği de yapıyor. Yeteneklerine gelince iyi kılıç kullanmasının dışında pek bir esprisi yok Chet'in.

Gemi hakkında bi başlık açmayı düşünüyorum yakın zamanda, gemiyi nasıl bulduklarını, geminin lanetini, tayfasını vs anlatan bir başlık. Gece herkes uyurken gemi kendi kendine rota değiştirip farklı yerlere falan gider mesela, görevler çıkar rpnin ortasında mesela?  oş. bu arada tayfa ilişkileri olsa çok baba olurdu, gözcüler falan eheğ.

~Elysse

Annesinin insanlardan nefret etmesinden midir bilinmez küçük yaşlardan beri suyun üstündeki yaşamı vs yeni gelen insan ırkını merak etmektedir. Baya yumuşak başlı ve duygusal bir yapısı var. Ona aradığım şey insan bir erkek. YAPIŞ YAPIŞ AŞIK OLSUNLAR ISTIYORUM BUTUN SITEYI ONLARLA TRÖLLEMEK ISTIYORUM. ciddiyim hiç yapış yapış sevgilisi olan bi karakterim olmadı :c içimde kaldı zaar. Böyle biri çıksa hoş olur.

Bunun dışında zaman zaman evden kaçıp karayı ziyaret ediyor, belki çok kısa süreliğine çalıştığı bi yer olabilir, ona tuzak kuran başkaları olabilir, arkadaşları vs vs her türlü şeye açığım.Ha bir de sanırım ilerde büyücülüğünü geliştirecek,şimdilik sadece saçma sapan şeyler yapabiliyor. ona bu konuda yardımcı olabilecek birileri olabilir mesela? hatta o aşık olduğu insan öğretse de olabilir.

~Rustin

ohoh. Kralın kardeşinin oğlu, yani yeğeni. Kalede falan baya sözü geçse de kale dışını pek bilen biir sayılmaz. Daha çok babasının döndürdüğü kirli dolapları organize etmekle meşgul, genelevdir kumarhanelerdir köle pazarlarıdır. Hepsinin ucu bu arkadaşa bağlanır yani. Bu işi yapmaktan memnun da değil ama son bir kaç yıldır hayatı cehennemden farksız. Kilişe bir şekilde sevgilisi öldükten sonra hayata küstü ve psikolojik sorunlarla boğuşurken kendini çevresinde gördüğü her genç erkekle ilikiye girerken buldu. Korumalar askerler hizmetkarlar ve daha niceleri. Gayet iğrenç yani hayatı. Zaten daha çok melankolik rpler yazacağım için ilişkisi olur mu olmaz mı bilmiyorum. Hali hazırda uke adayı mevcut zaten bunun dışında karakter ilginizi çekiyorsa yazmaktan çekinmeyin :3
Kullanıcı profilini gör

Chet & Elysse & Rustin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası