Glashaven RPG Sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Flynn & Sheona

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sheona

Kadın Mesajlar : 2
Üye oluş tarihi : 07/07/14

MesajKonu: Flynn & Sheona   Paz Tem. 13, 2014 6:50 pm

Baktım başlık açmak uzun sürecek ve yarın tatile gidiyorum telefondan da olsa bir şeyler yapmaya çalışmaya karar verdim minna-chan u.u

•Flynn•

Bu karakterin biraz burnu havada -ailesinin soylubya da burjuva bir şey olmasını düşündüm- ama zeki olmasına rağmen çok beceriksiz ve sakar. Burnu havada olunca burnundan çevresini göremiyor, sonra bir bakıyor saçma bir duruma gelmiş. Belki güzel bir hanımefendiyle nişanlanabilir ya da bir gün kendisini bir korsan gemisine köle olarak satılırken bulabilir. Her türlü kurguya açık olmakla beraber yardımlarınıza muhtacım.

•Sheona•

Kendisini tamamen umutsuz bir aşık olarak planladım. Aşık olduğu naiad malum erkek ve anasının sözünden çıkamıyor ama annesi de onu başka bir kızla evlendirmeye kararlı. Bana aşık olunacak bir naiad çok makbul geçer. Ve tabii ki yine her türlü kurguya açığım.
Kullanıcı profilini gör
Chet Zahnow
Korsan
Korsan

Lonca : o da gelecek
Erkek Mesajlar : 50
Üye oluş tarihi : 21/06/14
Nereden : Athelia
Ruh Hali : Ne diyor bu *** kralı?
Not : Sincaplara bayılırım

MesajKonu: Geri: Flynn & Sheona   Ptsi Tem. 14, 2014 9:54 am

hallo   tamam o zaman biz de yavaştan başlayalım.

Flynn için:

Chet: Eğer sonu korsan gemisinde olacaksa Chet onu zor durumda bulursa bir yerde gemisine gelmesi için konuşabilir ve eğer burjuva soyundan geliyorsa chet onlara karşı kullanmayı deneyebilir Flynn'ı ya da işbirliği yaparlar işte kraliyete karşı. Chet ona kılıç kullanmayı falan öğretebilir vs Gemi içinde komik olabilir böyle burnu havada olursa herkesle kavga eder falan ahaha kibar kibar yemek yerken diğerleri salak salak bakar mesela ona asdsaff komik olur.

Rust: Eğer köle olarak satılacaksa ya da başına daha farklı kötü olaylar gelecekse Rust onu satabilir korsanlara el altından. Bilemiyorum, herhangi pis bir iş olursa karşılaşırlar ama mutlaka.

Sheona için:

Elysse: Elize de baya annesi tarafından ilişkisi engellenen umutsuz bir aşık -o açıdan arkadaş olabilirler *naiadlar okula gidiyor mu la ._.* eğer öyle bir şey uydurursak okul arkadaşı vs olabilirler? Desteklerler birbirlerini falan ya da a şey olabilir. Bunlar baya yakın dosttur fakat sonra o naiad erkeğin annesi çocuğu elysse'yle evlendirmek ister ve elysse de en yakın arkadaşının sevdiği naiadla elbette evlenmek istemez. Zaten çocuk da istemez. *yine ve yine kavak yelleri muhteşemliğinde bir kurgu daha buldum* :c aklıma bir şey gelmiyor lan. Şimdilik bu kadar gibi yazabileceklerim *-*

ohoho:

Kullanıcı profilini gör
Sheona

Kadın Mesajlar : 2
Üye oluş tarihi : 07/07/14

MesajKonu: Geri: Flynn & Sheona   Paz Ağus. 03, 2014 8:45 pm

Bulduğun kurguların hepsi benim için harika. Özellikle de Flynn'ı satacak ve alacak birilerini bulduğum için mutluyum *-*

Hatta çocuk Elysse'yle evlenmek istemediği zaman Sheona belki kendisine aşıktır diye umutlansın sonra çocuk insanın birine kaçsın, Elysse ve Sheona yine anca birbirlerini avutsunlar. (Karakterlerime mutlu sonlu hikayeler yakıştıramayan ben~) Arada bir Elysse'nin sevdiceğiyle gizli gizli buluşmasına da yardım edebilir hatta u.u Uzaktan onları izleyip neden beni sevmiyor kimse diye bir kutu nutellaya gömülür (İçimden siteye nutella fabrikatörü açasım geldi)
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Flynn & Sheona   

Flynn & Sheona
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası