Glashaven RPG Sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cleir Naila

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cleir Naila von Ivanovich
İnsan
İnsan

Kadın Mesajlar : 9
Üye oluş tarihi : 23/07/14
Nereden : Rusya
Hobiler : Bilim&Motorlar
Not : çok bakma kafa yaparım

MesajKonu: Cleir Naila    Çarş. Tem. 23, 2014 11:43 pm

Madem rp yapıyoruz kurgu da yapalım Razz ^^

Şimdi biraz meşgulum o yüzden başvurudan kopyala-yapıştır yapacağım şimdilik.

Karakterinizin kişisel ve fiziksel özellikleri: Hmm nereden başlasak ki? Kişisel olarak yumuşak görünür ama serttir. Sert göründüğünde de içinden yumuşaktır. Çocukları ve ailesini sever, sevdiklerine zarar verilmesinden hiç mi hiç hoşlanmaz. Gerektiğinde çok kuralcı olabilir ama içinden minik bir tembeldir. Krallıkla çalıştığı yıllardan kalan (21 yaşında ama çocukluğundan beri bunu yapmıştır) bedeni fittir ancak çokta kaslı değildir. Deyim yerindeyse ele gelen bir vücudu vardır ama bu her yere geleceği anlamına gelmez. Bilime aşırı meraklıdır, büyüye de, onun için aralarında çok fark yoktur. Hızlı araçların hepsini çok sever, bir ara ona da meraklı olmuştur. Çok yönlü olmayı da sever.

Karakterinizin kısa bir geçmişi: Annesi ve babası da onun kadar hoş insanlardır. Sonuç olarak hoş olan kendisi doğmuştur. Yine hoş olan bir küçük erkek kardeşi vardır. Büyürken baba mesleğini almış ve çocuk ajan olmuştur. Ajan olmasını ajan olduğundan beri çok kişi bilmez. Ama öyledir. Ajanlığını bırakmış ve merak ettiğinden dolayı Glashaven'a yakın ana karaya yerleşmiştir.

Aradıklarım var, ancak sizin aradıklarınız varsa memnuniyetle dinlerim ^^

• Takılmalık güçlü arkadaşlar arıyorum. Daha doğrusu bir arkadaş grubu.

• İş ortakları arıyorum. Bilimsel çalışmalarda benim üstüm ya da altım olabilir. Eski günlerden kalma eski bir iş arkadaşı da olabilir.

• Herhangi bir konuda rakipte olabilir. Bu dostane bir rakiplikte olabilir düşmancada. Ama çokta düşmansal olmasın, sonuçta başıma bir şey gelsin istemem ama bende elma armut toplamıyorum elbette. Ajanlık yıllarımdan kalma bir iki numaram var??

Umarım güzel ilişkiler kurabiliriz  

Cleir Naila
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası